نتایج جستجو برای عبارت :

اظهارات جنجالی عضو سرشناس آکادمی اسکار

پس از آنکه جوایز اسکار در معرفی نامزدهای نود و دومین دوره این جایزه سینمایی کارگردانان زن و هنرمندان رنگین‌پوست را نادیده گرفت، این موضوع مورد انتقادات بسیاری قرار گرفت.
در این بین «‌استفن کینگ» موضع متفاوتی را در پیش گرفت. نویسنده «درخشش»، «آن» و «رستگاری در شائوشنگ»، صبح روز سه‌شنبه درباره سه شاخه جوایز اسکار یعنی شاخه بهترین فیلم، بهترین فیلم‌نامه اصلی و بهترین فیلم‌نامه اقتباسی که درآن‌ها حق انتخاب نامزد دارد اظهار نظر کرد.
«‌ک
مراسم اسکار و دیدین؟ منم ندیدم چون از شبکه سه پخش نمیشه .
این دومین سالیه که مراسم اسکار مجری نداره و واقعا مضخرفه . یکی از اصلی ترین دلایلی که گلدن گلوب و اسکار و اینطور مراشم ها رو دنبال میکنم بخاطر اینه ببینم مجری همه رو مسخره میکنه . اگه مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۰ و دیده باشید متوجه منظور بنده خواهید شد .
انگل . این فحش نیست و اسم فیلمی به نمایندگی از کره جنوبیه . کشوری که تابحال حتی نامزدی اسکار هم نداشته و حالا تموم جوایز اصلی و برای دولین بار در
همشهری‌آنلاین نوشت:‌ وقتی یک خواننده سرشناس در مرفه‌ترین منطقه تورنتو در عمارتی به وسعت ۴۶۵۰ متر مربع زندگی می‌کند، باید هم روی تشکی به ارزش ۴۰۰ هزار دلار (کمی بیش از شش میلیارد تومان) بخوابد.
درک Drake اوایل ماه جاری میلادی از عمارت بسیار اشرافی
ادامه مطلب
سلام  اقا واکین فینیکس اسکار گرفت ببین اقا صدرا اسکار رو زدیم توگوشش
الان به قول امیر 
چپ راست یکی جلو بیا
گردنتو بچرخون
دستات بیاد پایین و ابدایی رو بلرزون
چپ‌راست یکی جلو بیا گردنتو بچرخون دستات بیاد پاین شونه هاتو بلرزون.
ای جان الان باید اونجرز گریه کنه. اینم ادامه برا فیلم انگل که بهترین فیلم شد به این کشور
واکین فینیکس در اسکار 2020

واکین فینیکس , هنرپیشه فیلم جوکر , پیروز شد در جریان اسکار ۲۰۲۰ , جایزه اسکار شایسته ترین هنرپیشه نقش نخستین مرد را اخذ نماید .نود و یکمین عصر جوایز اسکار یا این که به عبارتی اسکار ۲۰۲۰ عمل خویش را آغاز کرده که نظیر سال قبل , مراسم سال جاری هم فارغ از اجرا کننده و گوناگون با سال‌های قبلی در هم اکنون برگزاری است . درحال حاضر در جریان جدیدترین خبرها سینما و تلویزیون , پیروز جایزه اسکار شایست
نیازی نیست برای تحت تأثیر قرار دادن مخاطب و داوران ساعت‌ها بر پرده نمایش ظاهر شوید. در این مقاله به ۱۲ بازیگری که برای بازی کوتاه خود موفق به دریافت نامزدی و یا جایزه اسکار شده‌اند نگاهی می‌اندازیم.
۱. آنتونی هاپکینز
۱۹۹۱ The Silence of the Lambs
مدت بازی: ۱۶ دقیقه
هنوز بر سر زمان دقیق حضور آنتونی هاپکینز در نقش دکتر هانیبال لکتر Hannibal Lecter در «سکوت بره‌ها» اختلاف‌نظر وجود دارد. برخی می‌گویند او ۱۲ دقیقه بازی داشته و عده‌ای معتقدند حضور او کمتر از ۱۶
اسکار پسر ده ساله‌ایه که سرطان داره و دکتر به زنده موندنش امیدی نداره. مامی صورتی پرستارشه و از اسکار خواسته تا هرروزی برای خدا نامه بنویسه. توی این‌کتاب ما نامه‌های اسکار کوچولو رو میخونیم.
جملات کتاب منو یاد شازده کوچولو مینداختن. به نظر من خیلی خیلی کتاب قشنگی بود. هرچند خب نگاه کتاب به خدا از دید مسیحیته ( تثلیث )، با اینحال قشنگ بود. 
یه اشکال دیگه هم به نظر من این بود که جملات در حد بچه‌ی ۷ ۸ ساله بودن نه ده ساله. بچه‌ی ده ساله دیگه اینج
http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IRمیکرودرم ابریژن می‌توان در درمان جوشگاه‌های (اسکار) آکنه و آبله‌مرغان نیز استفاده کرد.
جوشگاه‌های زخم و اسکارها نباید زیاد عمیق باشد و اغلب بر حسب نوع اسکار
و محل و عمق آن به چند جلسه درمان هفتگی نیاز دارد. در ترمیم جوشگاه‌های سوختگی نیز می‌توان از این روش استفاده کرد.
نود و دومین مراسم اهدای جوایز اسکار Oscars 2020، توسط آکادمی علوم و هنرهای سینما و به افتخار بهترین فیلم‌ های سال ۲۰۱۹، در روز دوشنبه ۹ فوریه ۲۰۲۰ میلادی در سالن تئاتر دالبی، هالیوود، لس آنجلس (دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ به وقت ایران) برگزار شد. این مراسم پس از یک‌ دهه برگزاری در اواخر فوریه، امسال اوایل فوریه ۲۰۲۰ برگزار می‌شود. این مراسم در ایالات متحده از شبکه تلویزیونی شرکت پخش رسانه‌ ای آمریکا ABS (ای‌.بی‌.سی) به صورت زنده پخش شد و تهیه‌کنندگی آن
http://WWW.NEGARSKIN.IRاز میکرودرم ابریژن می‌توان در درمان جوشگاه‌های (اسکار) آکنه و آبله‌مرغان نیز استفاده کرد.
جوشگاه‌های زخم و اسکارها نباید زیاد عمیق باشد و اغلب بر حسب نوع اسکار
و محل و عمق آن به چند جلسه درمان هفتگی نیاز دارد. در ترمیم جوشگاه‌های سوختگی نیز می‌توان از این روش استفاده کرد.http://WWW.NEGARSKIN.IR
شخصیت اسکار رو دوست دارم

توی سریال The office

واقعا ادم نرمال، سالم، باهوش، باشخصیت، مهربان، و منطقی ای هست.

راستی

پاییز اومده شهر ما :)

راستی من خبر نداشتم که once upon a time in hollywood تیکه های اعظمش توی ونکوور تقریبا یه خیابون پایین تر از خونه سابق من گرفته شده.
خونه ما واقعا جای گرون و شیک شهر بود.

فیلم انگل یا همان Parasite  محصول کشور کره حنوبی و تولید سال 2019 میباشد. این جوایز متعددی را در اسکار به دست آورد و توانست اولین فیلم غیرانگلیسی زبان باشد که جایزه اسکار بهترین فیلم را تصاحب کند.
برای دانلود فیلم در سه کیفیت 1080 ، 720 و 480 ادامه مطلب را مشاهده نمایید.
ادامه مطلب
کدام چهره سرشناس فاقد تحصیلات ابتدایی بوده از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
دوره ابتدایی دوره آموزشی رسمی کودکان دست واحد زمان ( ۱۳۴۴ ش برابر قانون تعلیمات ابتدائی الزامی شش واحد زمان ( انتخاب شده پدیده‌های طبیعی مانند باران طلوع وغروب خورشید فعالیت‌های روزمره ٔ افراد مانند دندانشو زدن پاک کردن دست و صورت پوشاک پوشیدن تاریخچه  ۲ حساب اندکی و کیفی  ۴ آموزش سر پایهٔ آغاز  ۶ لوازم آموزشی
بارکد خوان اسکار OS-60LBW
سرعت اسکن: 100 اسکن بر ثانیه
تکنولوژی خواندن: لیزری
معرفی و بررسی بارکد خوان اسکار OS-60LBW
بارکد خوان اسکار OS-60LBW از جمله بارکد خوان های خوش دست و دقیق موجود در بازار است که از این بارکد اسکنر اسکار OSCAR OS-60LBW برای خوانش بارکدهای تک بعدی مورد استفاده قرار می گیرد.
این بارکد خوان قابلیت خواندن بارکد های خطی را دارد و با تکنولوژی لیزر بارکدها را اسکن می کند.
در معرفی و بررسی بارکد خوان اسکار OS-60LBW می توان گفت که در ابعاد 168 * 95*
این مراسم که در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۲۰ معادل با ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ راس ساعت ۰۳:۰۰ بامداد (به وقت تهران) برگزار خواهد شد، بستری مهم برای رقابت آثاری مثل «جوکر»، «The Irishman»، «روزی روزگاری در هالیوود» و «Parasite» خواهد بود تا بهتر از همیشه خودشان را بسنجند. نکته جالب این لیست هم شباهت بسیار زیادش با گلدن گلوب است، هرچند معلوم نیست برندگان هم یکی باشند.
در ادامه می‌توانید لیست کامل نامزدهای اسکار 2020 را به تفکیک دسته‌بندی‌ها مشاهده کنید:
بهترین فیلم سینمایی
متفاوت ترین نقش آفرینی جوکر در سینما. ما عادت داریم که جوکر رو به عنوان یک دیوانه ی باهوش و با برنامه و جامعه ستیز در نظر بگیریم اما این فیلم جنبه ی دیگری از شخصیت جوکر رو نشون میده: قبل از دیوانه شدن. جنبه ای که باعث میشه در طول زمان و با وقوع حوادث مختلف انسانی شبیه به جوکر بوجود بیاد. این فیلم از لحاظ روانشناسی بسیار ارزشمنده از این لحاظ که این سیر تکاملی منجر به دیوانه شدن رو به خوبی هرچه تمامتر نشون میده. جوکر برخلاف نسخه های دیگر باعث میشه
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
بارکد خوان اسکار مدل 60CBR خرید با تخفیف ویژه
------------------
مشاهده قیمت و خرید
مشخصات فنی مشخصات فیزیکیابعاد
67×165×97 میلی متر
وزن
162 گرم
مشخصات فنیتکنولوژی
یک بعدی و نوری
نوع اتصال
USB
اگر به اظهارات مقامات رسمی اکتفا کرده و صحبت های سردار اکبری فرمانده سپاه فمر بنی هاشم و همچنین نماینده ویژه وزارت بهداشت در موضوع شیوع ویروس ایدز در چنارمحمودی لردگان را مبنا قرار دهیم حداقل نود نفر در این منطقه به ویروس مبتلا شده اند. سردار اکبری در سخنانی که ظاهرا در مسجد روستا ایراد کرد جمعیت روستا را بالای ۱۸۰۰ نفر عنوان کرد .امروز هم نماینده وزارت بهداشت اعلام کرد که ۹۵ درصد مردم سالم هستند و ۵ درصد آلوده به ویروس اچ آی وی می باشند . هر
امروز صد سالمه! مثل مامی صورتی. خیلی می‌خوابم اما احساس خوبی دارم.
تلاش کردم با مامان بابام صحبت کنم که زندگی یک کادوی بامزه‌ست؛ اولش زیادی تحویلش می‌گیریم فکر می‌کنیم زندگیِ ابدی رو به دست آوردیم؛ بعد ارزشش رو از دست می‌ده و اون رو مزخرف و کوتاه می‌بینیم؛ تقریبا می‌خواهیم بندازیمش دور! آخرش می‌فهمیم که نه یه کادو بلکه فقط یه امانته و تلاش می‌کنیم اون‌طور که شایسته‌شه باهاش رفتار کنیم.

اسکار و خانم صورتی

بالاخره فرصت شد از اسکار
یکی از فرق های انقلاب اسلامی ایران و #تمدن_سیاه آمریکایی که رییس جمهورش معتقد است که ملت ایران تروریست اند.
مقام معظم رهبری:
ما حتّی با ملّت آمریکا هم - با اینکه دولت آمریکادولتِ مستکبر و دشمن، بدخواه و کینه‌ورز نسبت به ملّت ایران و نظام جمهوری اسلامی است - هیچ دشمنی نداریم؛ آنها هم مثل بقیّه‌ی ملّتهایند. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
فارس:سرلشکر سلامی: اظهارات آمریکایی‌ها برای کمک به ملت ایران دروغ و فریب است/ آماده کمک به ملت آمریکا هست
دوئیت شروت سخنرانی داشت،
جیم هلپرت برای اینکه اذیتش کنه سخنرانیای هیتلر و موسولینی رو بهش داد که از روی اونها تمرین کنه و حرکات دست و حرف زدن اونها رو تقلید کرد.

دوئیت رفت سخنرانی کرد و مردم براش غش و ریسه رفتن و کلا سر پا واسادن و حمایتش کردن و داد و هورا و تشویق راه انداختن.

یاد اون موقع افتادم که یه نفرو توی المان و دانمارک شبیه هیتلر ساختن،

و رفت توی خیابون ها راه رفت،
و مردم المان و دانمارک هم حمایتش کردن و پشت سرش راه افتادن (فکر کنم س
شلاق (Whiplash) فیلمی آمریکایی در ژانر درام محصول سال ۲۰۱۴ است. دیمین شزل این فیلم را بر پایه تجربیاتش در باند دبیرستان پرینستون نوشته و کارگردانی کرده است. مایلز تلر در نقش دانش‌آموزی بازی می‌کند که نوازندهٔ درام است و سعی دارد تا استاد خودش، ترنس فلچر با بازی جی. کی. سیمونز را تحت تأثیر قرار دهد. پل رایزر و ملیسا بنویست از دیگر بازیگران این فیلم هستند.
این فیلم در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۱۴ اکران شد و از همان ابتدا مورد توجه مردم و منتقدین قرار گ
در تاریخ نود و یک ساله اسکار رکورد‌های زیادی شکسته شده است که گاهی اوقات خارق العاده به نظر می‌رسند.

در تاریخ اسکار تا کنون، تنها ۳۲ فیلم بیشتر از ۵ جایزه یا بیشتر دریافت کرده‌اند که بیشتر آن‌ها شامل «فهرست شیندلر»، «جنگ ستارگان»، «پدرخوانده ۲» هستند.
 در ادامه فیلم‌هایی که بیشترین جایزه را از آکادمی اسکار دریافت کرده اند مرور می‌کنیم.

تایتانیک (۱۹۹۷)
اکتشاف عاشقانه جیمز کامرون با فیلم سینمایی سینمایی « تایتانیک » و روایت این کشتی
دانلود فیلم اسکار مووی؛ معرفی سایت دانلود فیلم
دانلود فیلم؛ اسکار مووی سایتی جامع

هیچ چیز مثل تماشای یه فیلم خوب نمی تونه اوقات فراغت رو پر کنه. سایتای زیادی هستن که تو زمینه دانلود فیلم کار می کنن ولی امروز می خوام یه سایت به نام اسکار مووی بهتون معرفی کنم که می تونه تو دانلود فیلم کمکتون کنه. اسکار مووی تو زمینه دانلود فیلم تو تموم ژانرها کار می کنه و همین می تونه اونو به یک مرکز عرضه فیلم معرفی کنه. ارشیو کامل فیلم ها مخصوصا فیلم 2019 

نام علمی این گونه: Astronotus ocellatusنام عمومی آن: اسکار سیچلاید مخملی سیچلاید مرمری.دارای الگوهای رنگی متنوعی است (اسکار قرمز اسکارببری اسکارآلبینو یا سفید).

اندازهطول استاندارد40-30سانتی متر
درحالت رشد کامل: وزن بیش از 1600 گرم و در هنگام جوانی می تواند بیش ازcm2/5 در ماه رشد مفید طولی داشته باشد. هیچگاه گول اندازه کوچک آنرا درهنگام خرید نخورید و مخزن بزرگتری را نسبت به سایز اولیه آنها در نظربگیرید زیرا که آنها به سرعت رشد کرده و فضای بیشتری را نی
Pennies from Heaven 1981

کیفیت : WEB-DL 720p
 اولین اکران : 1981 December
 ژانر : درام، موزیکال، عاشقانه
 کشور : آمریکا
 شامل زبان : انگلیسی
 کارگردان : Herbert Ross
 ستارگان : Steve Martin, Bernadette Peters, Jessica Harper
خلاصه داستان: در دوران رکود اقتصادی، یک فروشنده نت موسیقی آرتو پارکر تلاش می کند تا محصولات خود را به فروش برساند، اما در متقاعد کردن خریداران چندان موفق نیست. اما او در یک فروشگاه با معلمی آشنا شده و عاشقش می شود و...
نامزد اسکار بهترین طرا
دانلود فیلم Mad Max: Fury Road  برنده 6 اسکار و 4 کاندیدای دریافت اسکار با لینک مستقیم
ژانر: اکشن ، ماجراجویی ، علمی-تخیلی
محصول کشور : آمریکا ا استرالیا
کیفیت: 720p BRip و 1080p و 720p_x265
سال تولید: 2015
خلاصه داستان: در آینده ای دور، در حالی که تنها بیابانی خشک از زمین باقی مانده است، باقیمانده ی نسل انسان ها برای بدست آوردن واجبات زندگی حاضرند یکدیگر را بکشند. مکس، مردی کم حرف که زن و بچه اش را از دست داده است، به تنهایی سفر می کند و در جستجوی صلح می باشد...
ادا
درمان و از بین بردن جای زخم

پوست عضو زنده بدن است که دارای چند لایه است بالاترین لایه پوست اپیدرم است که از سلولهای مرده پوست تشکیل شده و سطح پوست را میسازد هر فرد سالم در هر دقیقه حدود 30 هزار سلول پوست مرده اش می ریزد با این حال سلولهای پوست زنده به طور مداوم در قسمت زیرین اپیدرم تولید شده و جای سلولهای مرده را می گیرند.

منظور ازلایه زیراپیدرم درم است که حاوی عروق خونی اعصاب ولایه چربی است به دلیل این پویایی هرگاه زخمی روی پوست ایجاد ش
هجمه روحانی به شورای نگهبان؛ مسئله «فامیلی» است یا «ملی»؟
اظهارات روحانی علیه شورای نگهبان پس از عدم احراز صلاحیت دامادش بسان اظهارات وی علیه قوه قضائیه پس از زندانی شدن برادرش است که نشان می‌دهد دغدغه‌های «فامیلی» بر «ملی» رئیس جمهور غلبه دارد.

به گزارش مشرق، گفتگوی ویژه خبری ۲۲ دی ماه بود که عباسعلی کدخدایی رو به دوربین نشست و در مورد موضوع بررسی صلاحیت‌ها توسط شورای نگهبان به مردم گزارش داد؛ گزارشی که از برخی حقایق پرده داشت. در بخشی
Hair Love 2019 1080p BluRay,انیمیشن برنده اسکار 2020,انیمیشن عشق مو Hair Love 2019 دوبله فارسی,انیمیشن کوتاه عشق مو,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن Hair Love 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Hair Love 2019,دانلود رایگان انیمیشن Hair Love 2019,دانلود زیرنویس فارسی Hair Love 2019,سایت دوستی ها,عشق مو,فیلم کوتاه عشق مو 2019,فیلم های برنده اسکار 2020,
ادامه مطلب
فیلم «انگل» فیلمی است جذاب و سرگرم‌کننده و خلاق، اما فاقد عمق و محتوای کافی. توجه‌‌ فیلم به نابرابری طبقاتی و مسائل اجتماعی تنها دستمایه‌ای است برای فراهم کردن بستری برای پیش‌برد داستانی که عامه‌پسند است. نگاه انتقادی نه‌تنها به نابرابری طبقاتی در فیلم دیده نمی‌شود بلکه کلیت اثر به‌نوعی توجیه‌کننده این نابرابری هم هست؛ فرودستان تحقیر می‌شوند و اشاره‌‌ای به شرایط و فرآیند‌های ایجادکننده این شکاف و نابرابری طبقاتی نمی‌شود. با ای
بونگ جون هو کارگردان‌هایی را که در حال حاضر به کار آن‌ها علاقه دارد، انتخاب کرد و نام یک ایرانی هم در میان آن‌ها دیده می‌شود.

بونگ جون هو با تاریخ سازی که در نود و دومین دوره جوایز آکادمی اسکار انجام داد، اکنون جزو فیلمساز‌های مطرح جهان محسوب می‌شود.
فیلم اجتماعی و هیجانی بونگ جون هو اولین جایزه اسکار کشور کره جنوبی را دریافت کرد و به اولین فیلم خارجی زبانی تبدیل شد که جایزه بهترین فیلم آکادمی اسکار در بخش بهترین فیلم را به خود اختصاص

فیلم سینمایی فارست گامپ(به انگلیسی: Forrest Gump) فیلمی آمریکایی به کارگردانی رابرت زمکیس محصول سال ۱۹۹۴ پارامونت پیکچرز است. فیلم برپایهٔ رمانی به همین نام اثر وینسنت گروم ساخته شده است. فارست گامپ یک موفقیت عظیم تجاری بود به طوری که در مجموع توانست ۶۷۷ میلیون دلار در گیشه جهانی کسب کند و تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم آمریکا در آن سال شود.
اینفیلم یکی از فیلمهای معنی گرای سینمایی هالیود و آمریکا محسوب میشود و جزء برترین های انر درام واقعی با طعم
بدن مسیح ( Corpus Christi ): فیلمی لهستانی-فرانسوی، درام به کارگردانی ژان کوماسا است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. این فیلم در نود و دومین دوره جوایز اسکار نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم بین‌المللی شده‌است. این فیلم در مورد فردی که در یک بازداشتگاه دچار تحول معنوی میشود. و ....
ضمنا همانطور که همه ما مسلمان به فرمایش قران کریم میدانیم حضرت عیسی مسیح هرگز مصلوب نشد و بلکه به اذن پروردگار و تا زمان ظهور حضرت حجت عج به آسمان اروج کردند.
در این شماره خواهید خواند:
معرفی آثار اسکار ۲۰۱۸نقد آثار اسکارمعرفی انیمیشن های ۲۰۱۹ و ده ها مطلب جذاب دیگر
#مجله_انیمیشن نقادین شماره 5 14 صفحه قیمت 3 هزار تومان
لینک خرید مجله:
https://bit.ly/2V90kx6

نقادین پایگاه تخصصی نشریات الکترونیک سینما و انیمیشن
naghadin.com

مراسم اعطای جوایز هر ساله ایالات متحده که به وسیله آکادمی علم ها و هنرهای تصاویر متحرک به شایسته ترین اثرها صنعت سینما عالم اهدا می‌گردد . این مراسم یکی‌از شاخص‌ترین مراسم‌های اهدای جوایز در دنیا است و اصلی ترین جایزه در موضوع سینما می باشد و سالانه در بیشتراز ۱۰۰ میهن دنیا به‌صورت زنده پخش میشود . جایزه اسکار یک کدام از خیر جایزه از جوایز آکادمی است . جوایز آکادمی در بخش رسانه تحت عنوان قدیمی‌ترین مراسم اهدای
سایت دورهاتو به نقل از گسترش نیوز: ایران خودرو خبر از رونمایی خط آزمایشی جدید خودرو پژو 301 در بازار خرید خودرو و فروش خودرو را برای سه ماه نخست سال آینده اعلام کرد. طبق اظهارات انجام شده در هفته های آینده این خط آزمایشی رو نمایی خواهد شد. تولید پژو 301 با 10 هزار دستگاه شروع می شود و در نهایت به 250 هزار خودرو در سال به بازار خرید خودرو و فروش خودرو راه پیدا خواهد کرد. 
تحویل خودرو پژو 2008 به مشتریان 
با اظهارات هاشم یکه زارع، 85 درصد مشتریان، پژوهای
در یک هفته ی پیش سه تا فیلم دیدم که جایزه های بزرگی گرفته بودن:
اول کتاب سبز green book، یک فیلم فوق العاده از  تبعیض نژادی و نژاد پرستی که ماشا الله تو ایرانم کم نیست، من خودم چون شهرای مختلف درس خوندم همیشه متوجه بودم آدمای جاهای دیگه از هر قشری مذهبی، روشنفکر و ... نسبت به قومیتم واکنش خوبی نداشتن ... این فیلم رو توصیه می کنم که جایزه ی اسکار هم گرفته ... 
دوم فیلم شکل آب the shape of water که بازم جایزه ی اسکار گرفته ولی میتونست قشنگ تر ساخته بشه. فیلمی که ی
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در واکنش به اظهارات اخیر "کریمی قدوسی" که علیه او مطرح کرده است، اظهار کرد: حیف است که در جمهوری اسلامی عمرمان را در پاسخگویی به اتهام زنی‌های توخالی و پوچی که یک سری افراد مطرح می‌کنند، تلف کنیم.
ادامه مطلب
هرجا نشستم از تو می‌گفتم
هر جا نبودی غصه با من بود
من سرشناس شهرمون بودم
از بس دلم با عشق روشن بود
من سرشناس شهرمون بودم
معروف بودم با چشای تو
شعرای من مشهور بود از بس
لبریز بود از قصه‌های تو
گفتم: همون هستی که من می‌خوام
هر جوری دوس داری بگو باشم
می‌خواستم بی دلهره باشی
می‌خواستی بی آبرو باشم
بختم سیاهه بی‌نگاه تو
شعر من از تو رنگ می‌گیره
تو آبروی شعر من هستی
وقتی که میری آبروم میره
افسانه میشم تو تموم شهر
با رفتنت از عشق می‌میرم
تو آبروم
امشب حوصله نداشتم.

تنهام تو خونه.

و گفتم یه نقاشی رنگ کنم.

خسته بودم.

امروز دو تا صحنه عجیب و غریب دیدم.

بعدا عریف میکنم

این رو رنگ کردم.

در واقع خط خطی کردم فقط.

دو تا شخصیت که خیلی دوسشون دارم
یکی بورای هوشسوز هست

یکی هم اسکار مارتینز توی سریال افیس یعنی اون کاراکتر اسکار رو خیلی دوست دارم.

هر دوشون اروم به نظر میرسن
منطقی هستن
خوش گذران هستن
باهوشن
کاربلد هستن
و حس میکنم هر دوشون از زندگی لذت میبرن
یکیشون واقعیه و یکی هم
بهترین کرم ضد لک
جور ها و صورت های متفاوت جای جوشجای جوش ها اشکال مختلفی دارن. برخی از اونها صرفا به طور لک هستن و برخی دیگه به طور فرو رفتگی و برآمدگی. این گونه اسکار ها عبارتند از :پاپیولار ( که به طور پررنگ و برآمده هستش )جعبه عمل ( اصطلاحا به معنای نوعی واگن باریه که در واقع جای جوش به طور مکعبی صورت می باشد)رولینگ ( جای جوش به طور کروی صورت است )آیس پیک ( جای جوش مشابه به فرورفتگی بر اثر یک نیزه ی یخی میباشد که یک نوع اصطلاحه )جای جوش به طور لک ها
اما شکایت از پلیس ها:

رفتیم نیروی انتظامی کل استان و شکایت کردیم. انتهای شکایت هم نوشتم: اگرچه جرم این پلیس‌ها کوچک بود، اما موجب از بین رفتن اعتماد عمومی و سرمایه‌های مردمی پلیس خواهد شد.

چند وقت بعد از دادسرا نظامی ابلاغیه آمد. رفتم آنجا و ماجرا را برای بازپرس توضیح دادم. قرار شد شاهدان هم بروند.
دیگه خبری نشد تا اینکه برایم پیام آمد که پرونده به دادسرای عمومی ارجاع شده.
رفتم پیش بازپرس شعبه14 دادسرای عمومی پردیسان.
بازپرس گفت بیا رضایت
به گزارش خبر فوری به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، جورج بوش پسر این اظهارات را در نشستی در ابوظبی، پایتخت امارات مطرح کرد که توسط موسسه میلکن که یک اندیشکده اقتصادی مستقر در کالیفرنیا است، برگزار شده بود.وی گفت: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه یک انسان خودخواه است. او نمی‌تواند فکر کند که چطور دو نفر می‌توانند برنده شوند. او تنها فکر می‌کند که چطور خودش بنده شود و دیگری ببازد.
رضا بهرام متولد ۲۰ دی ۱۳۷۰ در یزد خواننده سرشناس سبک موسیقی تلفیقی ایرانی است. او اجراهای زنده متعددی در صدا و سیما داشته است. همچنین صدای او به سریال های خانگی مانند ممنوعه هم راه پیدا کرده است.
رضا بهرام خواننده پاپ ایرانی متولد یزد بوده و اصالتاً هم یزدی میباشد، رضا بهرام اکنون در تهران زندگی می کند.
ادامه مطلب
خب جشنواره فجر امسال هم تمام شد و مثل هر سال پر از حاشیه بود. امسال اختتامیه اسکار را هم تیکه ای دیدم.قبل از معرفی برنده ها مجری اسکار از پشت میکروفون جهانی گفت:
لطفا وقتی اسامیتان را اعلام کردیم،بیاین بالا و بعد از گرفتن این جایزه کوچیک یک تشکر کنید و بروید.لطفا پشت میکروفون از سیاست و مشکلات جهانی حرف نزنید ،چون شما هیچ علمی درباره سیاست و جهان ندارید.
ایکاش مجری جشنواره فجر هم همین جملات را قبل از اعلام برندگان می زد تا هر بازیگر و کارگردان
از مدت‌ها قبل، انتشار خبرهای مربوط به ساخت تلویزیون از جانب شرکت وان پلاس
آغاز شد. حالا بر اساس گفته‌های یک منبع سرشناس، تلویزیون وان پلاس در
اواخر ماه سپتامبر (اوایل مهر) معرفی می‌شود و در ضمن باید انتظار معرفی
مدل‌های اولد هم داشته باشیم.
ادامه مطلب
سلام
این فیلم را تازه دیدم. فیلمی که در اسکار 2019 نامزد دریافت چندین جایزه شد.
من این فیلم را دوست داشتم. پر از کنسرت و اهنگ و اشعار رمانتیک بود.
به نظرم لیدی گاکا و بردلی کوپر خیلی خوب بازی کردن. فیلم پر از اشعار خیلی زیباست.
باز هم این فیلم را نگاه خواهم کرد.
خرید فلاش تانک تاپ با قیمت عمده و تک از فروشگاه محمودی رئوف با امکان خرید حضوری و تلفنی در بازار بزرگ تهران. ( چهارراه گلوبندک)
فلاش تانک تاپ را با بهترین قیمت بخرید
برای سفارش و استعلام قیمت فلاش تانک تاپ با ما تماس بگیرید:
55591928 – 021

حداکثر حجم آب موثر : ۷ لیترحداقل حجم آب موثر : ۴ لیترمیزان تخلیه آب در حالت حداقل : ۴ لیترمیزان تخلیه آب در حالت حداکثر : ۶٫۵ لیترزمان تخلیه ۶٫۵ لیتر آب در ۷ ثانیهزمان تخلیه ۴ لیتر آب در ۴ ثانیهزمان آبگیری هر لیتر ۴
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
جناب اقای دکتر روحانی
نماینده ای چنین گفته است که شما از آمدن سیل اطلاع داشته آید و برای جلوگیری از آن هیچ تلاشی نفرموده اید
تمنا دارم سکوت ناشی از شرح صدر بالایتان را بشکنید 
خدا میداند تبعات این گونه اظهارات در جامعه چیست و چه عوارضی در پی خواهد داشت.
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه
سی‌ام مرداد 1313، استفاده از لقب‌های گذشته با تصویب قانون مدنی، منسوخ و انتخاب نام خانوادگی برای تمامی تبعه‌های ایران اجباری شد.85 سال از زمان اجبار به‌کارگیری نام خانوادگی برای اتباع ایرانی به دستور رضاشاه می‌گذرد. پیدایش نام خانوادگی به حدود 2850 سال پیش از میلاد مسیح و برای خاندان‌های مهم و سرشناس چین باستان بازمی‌گردد.

ادامه مطلب
من نمیفهمم پوینت این کت و شلوارک چیه؟!
پاهای مودارت رو میخوای نشون بدی؟!
حتی خانم ها وقتی میرن جشنی جایی، لباس بلند میپوشن.
اخه این چرت و پرتا چیه میپوشین؟!
تو مورات بوز و تو سوشا مکانی،
و تو ساشا سبحانی احمق،
خجالت نمیکشین!؟
درسته که ادمی ازاده هرچی خواست بپوشه
ولی اخه این چیه؟!
ِعنی چی کت و شلوارک برای مراسم اسکار و عروسی و ختم بابات؟!
مسخره ها.
لوزرها.
در این تجمع یک روحانی به نمایندگی از شرکت کنندگان صحبت کرد و اظهارات ظریف و پاسخ ترامپ به وی را حقارت‌آمیز خواند و مدعی شد که این سخنان اقتدار کشور را زیر سوال برده است .
تعدادی از معترضان به سخنان اخیر وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگو با نشریه آلمانی اشپیگل با سردادن شعارهایی در مقابل وزارت خارجه تجمع کردند.

به گزارش ایسنا، در این تجمع که در برابر ساختمان « نه شرقی نه غربی » وزارت امور خارجه بعد از ظهر امروز (دوشنبه) برگزار شد، شعارهایی علیه
کاری به درست و غلط بودن اظهارات خانم ابوطالبی ندارم ولی یه
چیزی رو خیلی خوب میدونم و اون اینه که چون ایشون مجری شبکه افق و یه چهره
مذهبی هستند در جنجالی شدن این قضیه بی تاثیر نبودهیه عده هستن که منتظرند یه فرد مذهبی یه اشتباهی کنه اون موقع است که دیگه وااسفاالان فقط عره و عوره و شمسی کوره در این مورد موضع نگرفتن
فیلم انگل که اسکار گرفت رو هم نگاه کنی

یه خود فروختگی توش هست

کره ای هایی هم که سطح خوبی دارند ،

توی فیلم سعی میکنند عامریکایی باشند

زبان انگلیسی میخونند ، از جنس های عامریکایی تعریف میکنند

تلاششون اینه که دانشگاه عامریکایی بخونن یا برن

اگه کسی از عامریکا اومده باشه توی فیلم با کلاس محسوب میشه

اینا رو که من نمیگم ... توی فیلمه داد میزنن خودشون
تیاتری از پارسا پیروزفرو توی تیاتر شهر دیدم...موضوع جالبی داشت ولی یکم کند پیش میرفت به نظرم و اینکه من خیلی خیلی حس مزاحمت ایجاد کردن برای دوستی که باهام اومده بود داشتم...سعی میکردم لذت ببرم ولی اخراش دیگه واقعا این حس بدی که داشتم باعث میشد فقط دلم بخواد تموم بشه زودتر...ولی موضوعش که جالب بود...
خانم مسنی که بعد از سالها و پس از ثروتمند شدن به زادگاهش برمیگرده و بیان میکنه که با یکی از مردای سرشناس شهر رابطه داشته و ازش باردار شد و وقتی مرد بچ
در این تجمع یک روحانی به نمایندگی از شرکت کنندگان صحبت کرد و اظهارات ظریف و پاسخ ترامپ به وی را حقارت‌آمیز خواند و مدعی شد که این سخنان اقتدار کشور را زیر سوال برده است .
تعدادی از معترضان به سخنان اخیر وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگو با نشریه آلمانی اشپیگل با سردادن شعارهایی در مقابل وزارت خارجه تجمع کردند.
ادامه مطلب
در حالی که شیوع ویروس مرگبار کرونا در جهان ادامه دارد، تاکنون هیچ‌ یک از تلاش‌ها برای ساخت و ارائه یک درمان قطعی برای ریشه‌کن کردن این ویروس به نتیجه‌ نرسیده است؛ لذا در شرایط فعلی، جامعه جهانی به این واقعیت پی برده است که مقابله با پیامدهای انسانی و اقتصادی فراگیر کرونا جز به مدد افزایش همکاری‌های بین‌المللی ممکن نخواهد بود.
با این حال به‌دلیل تداوم تحریم‌ها و تهدیدهای دولت آمریکا، ملت ایران همچنان از دسترسی به کمک‌ها و همکاری‌های
تشکیل اسکار یک پاسخ عادی پس از هر آسیب یا جراحی است؛ این روش جراحی زخم بدن است. بافت اسکار ممکن است تنها پوست سطحی باشد، یا ممکن است بافتهای عمیق زیر پوست، از جمله اعصاب و تاندون، شامل شود.
یک زخم فعال ممکن است قرمز، بلند، قوی و ضخیم باشد. زخم ها می توانند بیش از حد حساس شوند و می توانند حرکت و عملکرد را محدود کنند جراح دست یا متخصص دست شما ممکن است درمان های مختلفی را پس از آسیب دیدن شما بهبود بخشد، کاهش را بسته و سوزن ها برداشته شوند. مدت زمان د
bao 2018: بسیار شیرین، عمیق و تاثیرگذار.سندروم آشیانه خالی. برنده اسکار.
Lotería de Navidad 2015: قشنگ و احساسی. کارما و ارتباط.
the story of a fox and a mouse 2015: کیف کردم.
Father and Daughter 2000 : عمیقا آدمو متاثر می کنه :( موسیقی متن خوبی داشت. برنده اسکار.
the conrse of nature 2016؟: برای آموزش بچه ها خوبه.
The Blue Umbrella 2013: یک داستان عاشقانه؛ اصلا حس نمی کردم انیمیشنه :) بارش بارون خیلی طبیعی بود و لذت بخش. برنده اسکار.
spellbound 2011: حسادت و نفرت.
the controller: لذت همراهی کودکان در بازی های ویدیویی.
LOU 2017:
هالیوود ریپورتر به بررسی دوباره فیلم‌های سینمایی که در مهمترین بخش اسکار یعنی بهترین فیلم قرار دارند، پرداخت.
سایت هالیوود ریپورتر، در گزارشی به بررسی فیلم‌ها و انتشار تصاویر اختصاصی از پشت صحنه آن‌ها پرداخته است؛ ۹ فیلمی که در آکادمی اسکار در بخش بهترین فیلم رقابت می‌کنند.
این لیست شامل فیلم‌هایی مثل مرد ایرلندی، جوکر، روز و روزگاری در هالیوود، انگل، زنان کوچک، خرگوش جوجو، فورد در برابر فراری، ۱۹۱۷ و داستان ازدواج می‌شود. جوکر با ۱۱
رضا بهرام متولد ۲۰ دی ۱۳۷۰ در یزد خواننده سرشناس سبک موسیقی تلفیقی ایرانی است. او اجراهای زنده متعددی در صدا و سیما داشته است. همچنین صدای او به سریال های خانگی مانند ممنوعه هم راه پیدا کرده است.
رضا بهرام خواننده پاپ ایرانی متولد یزد بوده و اصالتاً هم یزدی میباشد، رضا بهرام اکنون در تهران زندگی می کند.

ادامه مطلب

. بنا بر اظهارات این استادیار دانشگاه، شکاف دستمزدها موجب از دست رفتن مزیت رقابتی صنعت گردشگری شده و باعث می‌شود 

صنعت پررونق گردشگری در ایالت فلوریدای آمریکا برترین صنعت این ایالت شناخته شده است چون سالانه ۸۶ میلیارد دلار درآمد اقتصادی به‌بار می‌آورد و بالغ‌بر ۵/ ۱ میلیون شغل ایجاد می‌کند و این در حالی است که بر اساس جدیدترین مطالعات انجام شده توسط دانشگاه ایالتی فلوریدا، دستمزد کارکنان این صنعت با اقتصاد در حال خیزش آن تناسبی ندا
فیلم همه می‌دانند اصغر فرهادی در حالی که در 8 بخش فستیوال گویا – اسپانیا- نامزد شده بود، هیچ جایزه‌ای را کسب نکرد. با این حال همه می‌دانند قرار است در آمریکا اکران شود.
در این مراسم «قهرمانان» ساخته خاویر فسر جایزه بهترین فیلم این جشنواره را از آن خود کرد.

ادامه مطلب
اوریف‌لیم (به انگلیسی: Oriflame Cosmetics S.A.) نام یک شرکت لوازم آرایشی سوئدی است که به‌صورت بازاریابی شبکه ای[۱][۲][۳] فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۶۷ (میلادی) (۱۳۴۶ هجری شمسی) توسط دو برادر به نام‌های رابرت و یوناس آف یوکنیک در سوئد تأسیس شد. محصولات این کمپانی شامل لوازم آرایشی و بهداشتی[۴] بوده و به صورت نتورک مارکتینگ به فروش می‌رسد. این شرکت، طبق اظهارات خود، دارای درآمد بیش از یک میلیارد یورو[۵] در سال و همچنین مالکیت پنج کارخانه در پنج کشور ر
کم کم به شب جوایزی که همه منتظر آن هستند , نزدیک می شویم . در دهم اسفند امسال , بازیگران زن و مرد Hollywood , با پیراهن ها و کت و شلوار های فوق العاده زیبای خود , بار دیگر فرش قرمز را خواهند درخشاند . اما صبر کنید ! نورافکن ها معمولا به سمت لباس های آن ها روشن نمی شوند . همه ی چشم ها منتظر دیدن جواهرات زیبا و درخشان آن ها هستند .اما قبل از این که با دیدن جواهرات اسکار امسال از خود بیخود شویم , بیایید در گلدبار دکوریکور نگاهی به گرانترین جواهرات تاریخ فرش ق
bao 2018: بسیار شیرین، عمیق و تاثیرگذار.سندروم آشیانه خالی. برنده اسکار.
Lotería de Navidad 2015: قشنگ و احساسی. کارما و ارتباط.
the story of a fox and a mouse 2015: کیف کردم.
Father and Daughter 2000 : عمیقا آدمو متاثر می کنه :( موسیقی متن خوبی داشت. برنده اسکار.
the conrse of nature 2016؟: برای آموزش بچه ها خوبه.
The Blue Umbrella 2013: یک داستان عاشقانه؛ اصلا حس نمی کردم انیمیشنه :) بارش بارون خیلی طبیعی بود و لذت بخش. برنده اسکار.
spellbound 2011: حسادت و نفرت.
the controller: لذت همراهی کودکان در بازی های ویدیویی.
LOU 2017:
جراحی زیبایی لیفت ران , هزینه عمل
لیفت ران , بهترین جراح لیفت ران در تهران , کشیدن پوست ران پا ها , متخصص
زیبایی ماهر برای لیفت ران در تهران : یکی از مشکلاتی که بیشتر
افراد با افزایش سن به خصوص خانم ها با آن مواجه هستند مشکلاتی چون پوست
اضافه اطراف ران است که این شل شدگی بیشتر برای ای دلیل است که پوست با
افزایش سن و یا بعد از کاهش وزن قابل توجه، کشش خود را از دست می دهد. که
این عارضه می تواند علاوه بر مشکلات بهداشتی نظیر پیدایش اگزما و دیگر
نارا
دانلود فیلم Forrest Gump 1994 فارست گامپ
:: دوبله شده به زبان شیرین پارسی ::
:: جزو 250 فیلم برتر IMDb با رتبه 12 ::

منتشر کننده فایل : روبیکسفا

نام فارسی فیلم : فارست گامپ (Forrest Gump)
زبان : دوبله پارسی + انگلیسی (دو زبانه)
کیفیت : BluRay 720p / BluRay 1080p
ژانر : غم انگیز | درام | عاشقانه
حجم : 2230 مگابایت / 1110 مگابایت
کارگردان : Robert Zemeckis
ستارگان : Tom Hanks, Robin Wright, Gary Sinise, Sally Field
: 8.8
زیرنویس فارسی : دارد با لینک مستقیم
جستجوی زیرنویس : کلیک کنید
خلاصه داستان : فارست
مردی ب

رقیب ایران با یک سامورایی سرشناس در تهران
دومین رقیب ایران در دور اول مقدماتی جام جهانی 2022 قطر با چهره‌ای نام آشنا تمرینات خود را استارت زد تا برای سفر به تهران آماده شود.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از برتری 2-0 مقابل هنگ کنگ تیم ملی ایران باید در دومین بازی خود در دور اول مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در تهران میزبان تیمی ناشناخته و درجه سوم از جنوب شرق آسیا به نام کامبوج باشد. بعد از یک شکست برابر بحرین و یک تساوی برابر هنگ‌کنگ در هفته اول رقابت‌ه
تیاتری از پارسا پیروزفرو توی تیاتر شهر دیدم...موضوع جالبی داشت ولی یکم کند پیش میرفت به نظرم و اینکه من خیلی خیلی حس مزاحمت ایجاد کردن برای دوستی که باهام اومده بود داشتم...سعی میکردم لذت ببرم ولی اخراش دیگه واقعا این حس بدی که داشتم باعث میشد فقط دلم بخواد تموم بشه زودتر...ولی موضوعش که جالب بود...
خانم مسنی که بعد از سالها و پس از ثروتمند شدن به زادگاهش برمیگرده و بیان میکنه که با یکی از مردای سرشناس شهر رابطه داشته و ازش باردار شد و وقتی مرد بچ
تصویری کمتردیده شده از دوران کودکی سید جواد هاشمی بازیگر و مجری معروف و سرشناس کشورمان را مشاهده می‌کنید.
به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در هر کشوری اخبار و حواشی مربوط به هنرپیشه‌های تئاتر، سینما و تلویزیون، به جهت شهرت و محبوبیتی که از طریق بازیگری در میان مردم کشورشان پیدا می‌کنند، دارای جذابیت خاصی است.
اینکه یک بازیگر در سریال‌ها و فیلم‌های گوناگون، نقش‌های مختلفی با ماهیت‌های متفاوت را
فیلم The Great Dictator 1940 ( دیکتاتور بزرگ ) ( نامزد 5 جایزه اسکار )
خلاصه داستان:
در سال‌های جنگ جهانی دوم، سربازی به نام چارلی که پیش از ورود به ارتش
آرایشگر بوده، بر اثر سقوط هواپیما حافظه‌اش را از دست می‌دهد. او وقتی چشم
باز می‌کند خود را در یک آسایشگاه روانی می‌یابد و پس از مدتی، که طی آن
حاکمیت کشور به دست دیکتاتوری به نام آدنوید هینکل ( چارلی چاپلین )
افتاده، از آنجا مرخص می‌شود.
شهر را فقر و بیکاری فرا می‌گیرد و مخالفان دیکتاتور به اردوگاه‌
مهر : کتاب «اخبار» نوشته آلن دوباتن با ترجمه مریم تقدیسی توسط نشر ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد. نسخه اصلی این‌کتاب در سال ۲۰۱۴ توسط انتشارات پنگوئن چاپ شده است.
آلن دوباتن نویسنده کتاب‌های فلسفی مشهوری مانند «تسلی‌بخشی‌های فلسفی» که در ایران هم مخاطبانی دارد، معتقد است این‌روزها و در دوران فعلی، اخبار همان‌تسلطی را بر زندگی‌ ما پیدا کرده که زمانی دین داشت. او در کتاب جدید خود «اخبار»، به بررسی نمونه‌های رایج گزارش‌های خبری در زمی
رضا بابایی این روزها به نویسنده ای عصبانی و انتقادی تبدیل شده و کمر همت بسته تا هنجارهای نظام رسمی دین را به چالش بکشد. گرچه راقم این سطور موافق هر نوعی از اجبار در حجاب نیست (بین حجاب قانونی و اجباری می توان تفکیک کرد) و همه ابعاد تفکرات مشهور و قالبی از پوشش را مطابق هدف قرآن نمی داند (و لذا جداگانه باب تفکر در آیات پوشش را آغاز کرده ام) اما نوشته اخیر بابایی فراتر از نظام رسمی حجاب است و در باب پوشش  حاوی اظهارات مبهم تفسیری است
ادامه مطلب
پیش بینی من از برندگان اسکار
بهترین فیلم:
فیلم 1917
بهترین کارگردان:
سم مندس برای فیلم 1917
بهترین بازیگر زن:
رنی زلوگر برای فیلم Judy
بهترین بازیگر مرد:
واکین فینیکس برای «جوکر»
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:
برد پیت برای فیلم Once Upon a Time in Hollywood
بهترین بازیگر نقش مکمل زن:
لورا درن برای فیلم Marriage Story
بهترین طراحی لباس:
فیلم Little Women
بهترین تدوین صدا:
فیلم 1917
بهترین میکس صدا:
فیلم Ford v Ferrari
بهترین انیمیشن کوتاه:
Hair Love
بهترین تدوین:
The Irishman
بهترین موسیقی مت
فیلم : { judy }
جودی فیلمی که در سال 2019 کاندیدای اسکار شد.فیلمی با موضوعیت بیوگرافی اما در قالب یک داستان. می گفتند که از نظر اسکار ویژگی های لازم را برای انتخاب شدن داشت.فیلم روایتگر زندگی جودی گارلند هست،خواننده و بازیگر هالیوودی که از دو سالگی روی صحنه رفت و همه با فیلم { جادوگرشهر از} شناختنش. جودی یکی از هزاران بازیگری هست که به دستور کمپانی و هالیوود باید همیشه حواسش به خودش و فرم هیکلش باشد.یکی از بزرگترین آرزوهای جودی در دوران نوجوانی خور
امتیازش تو imdb اینه: 7.7/10!
چرا دیدمش؟ من کلن از اینکه ببینم چه مدیا هایی در مورد کشورم برای خارجیا پخش میشه و نظر اونارو در مورد ما شکل میده خوشم میاد! این فیلم هم برنده ۲ اسکار و نامزد چند اسکار دیگه شده، برنده چند گلدن گلوب شده و جوایز دیگ... و کارگردانش بن افلک عه! دیگه اصن مجموعه کاملی بود برام و انگیزه ی کافی میداد بهم:))
با توجه به اینکه اینا اصلن امکان اینکه بیان ایران و فیلم برداری کنن نداشتن و کلی ایرانی جمع کردن تا یه صحنه هایی رو بسازن و
سایت مجله نیویورک‌تایمز با انتشار عکس اصغر فرهادی اعلام کرد که فیلم «همه می‌دانند» آخرین ساخته این فیلمساز برنده اسکار در ماه فوریه در سینماهای امریکا به نمایش در خواهد آمد. اصغر فرهادی پیش از این دانلود همه می‌دانند را برای ایرانیان داخل مجاز دانست. 

ادامه مطلب
امروز قصد داریم آدرس جدید سایت دانلود روزانه رو برای شما قرار بدیم . برای دانلود فیلم از این سایت می تونید اقدام کنید. همچنین می تونید تمامی فیلم های دوبله فارسی رو به راحتی دانلود نمایید. 
ایده آل از هر نظر1 سپتامبر 2019راستی یک شاهکار ، بهترین فیلم هالیوود سال 2019 ، یکی از بهترین فیلم های دهه ... و واقعاً بهترین فیلم برای آوردن یک کتاب طنز بسیار سرسام آور و واقع بینانه به صورت واقعی. کارگردانی قابل توجه ، فیلمبرداری ، موسیقی و بازیگری. برخی از مر

چینگو جونی های گل
اومدم واستون یک عدد فیلم سینمایی معرفی کنم کف کنید
و واس خاطر اینکه به شدت خطر اسپویل وجود داره در ادامه مطلب، همینجا اعلام میکنم که اگر دوستندارید از ماجرا های فیلم باخبر بشید اصلا ادامه مطلب نروید!!

هانا... تول... ست
جیجیجینگ
 انگل اولین فیلم غیر انگلیسی زبان برنده جایزه اسکار
ژانر: کمدی سیاه
نویسنده و کارگردان: بونگ جون هو
سال انشار: ۲۰۱۹
بازیگران: سونگ کانگ هو، لی سون کیون، چو یئو جئونگ، چوی وو شیک و پارک سو دام
 این
اسامى بازیکنان تیم ملى فوتبال جوانان جهت حضور در تورنمنت بین المللى روسیه از سوى کادر فنى اعلام شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، آخرین اردوى آماده سازى تیم ملى جوانان ایران به منظور حضور در تورنمنت روسیه با حضور ٢٠ بازیکن از ٧ خردادماه در تهران آغاز خواهد شد و اعضاى تیم در پایان این اردو روز ١٣ خرداد به منظور حضور در تورنمنت سن پترزبورگ که با حضور ١٢ تیم برگزار مى
مروری بر مهم‌‌ ترین چهره‌ های تاریخ مستندسازی در ایران
در این شماره مروری کوتاه خواهیم داشت بر زندگی و کارنامه سهراب شهید ثالث از مهم‌ترین مستندسازان ایرانی که شاید کمتر از ایشان سخن گفته شده است.حدود یک دهه است که فیلم‌های مستند در ایران بیشتر از قبل جدی گرفته می‌شوند و اخیرا معرفی مستند «در جستجوی فریده» به عنوان نماینده کشورمان در اسکار، باعث شد توجه‌ها به آثار مستند حسابی جلب شود. با این حال، ...
ادامه مطلب

چینگو جونی های گل
اومدم واستون یک عدد فیلم سینمایی معرفی کنم کف کنید
و واس خاطر اینکه به شدت خطر اسپویل وجود داره در ادامه مطلب، همینجا اعلام میکنم که اگر دوستندارید از ماجرا های فیلم باخبر بشید اصلا ادامه مطلب نروید!!

هانا... تول... ست
جیجیجینگ
 انگل اولین فیلم غیر انگلیسی زبان برنده جایزه اسکار
ژانر: کمدی سیاه
نویسنده و کارگردان: بونگ جون هو
سال انشار: ۲۰۱۹
بازیگران: سونگ کانگ هو، لی سون کیون، چو یئو جئونگ، چوی وو شیک و پارک سو دام
 این
خواص پماد سوختگی ادیب درم
تحقیقات مختلف صورت گرفته در مورد گیاهان بکار رفته در پماد، نشان دهنده خواص مختلفی است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱-  خاصیت آنتی‌باکتریال: وجود عفونت در سوختگی
ازجمله عوامل مرگ در سوختگی و  همچنین موجب عدم ترمیم مناسب سوختگی می
باشد. خاصیت آنتی‌باکتریال این گیاهان باعث می‌شود که بدون نیاز به استفاده
از آنتی‌بیوتیک‌های پیشگیرانه، از ایجاد عفونت پیشگیری شود و در نتیجه
سوختگی با سرعت و کیفیت مناسب بهبود
شماره 6:
انت برکین 
زن ولیام برکین
شماره5:
شری برکین
بچه کنه ی این زوج
شماره 4: 
اشلی گراهام
کنه تراز شری ودخی ریس جمهور
شماره3:
حضور عالی در اویل 2 و رولیشنز1 و2
شماره 2:
جیل ولنتاین بهترین زن سری اویل با حضور در سه نسخه 5 و3 و1
بعد ایدا وانگ چر حضور ترین وبهترین زن دنیای اویله
شماره 1:
ایدا وانگ 
جاسوس وسکر
ویروس جمع کن
فریب کار
عالی 
اسکار بهترین زن سری اویل به ایشون میرسه

زنی گمنام در کوفه معرفت داشت که مسلم نایب امام زمانش است و مردانگی کرد و با اخلاص هر چه داشت در اختیارش گذاشت و نامش به خیر در تاریخ ماندگار شد و بزرگانی سرشناس در کوفه بودند که به خاطر دنیا طلبی مسلم را تنها گذاشتند و ننگ ابدی را خریدند و در تاریخ گم یا بدنام شدند.
مسلم نایب امام زمان (ع) بود ، مردم تنهایش گذاشتند و امام حسین ع را به قتلگاه بردند. مسلم زمان ما ولی فقیه است اگر مردم در آزمون ولایتمداری  ولی فقیه استوار  بمانند امام زمان عج تشریف
قالب های وبلاگ بلاگ اسکای ، دو ستونه (قالب های دو ستونه ، در یک ستون نوشته ها و مطالب درج می شود و یک ستون کناری برای لینک ها و اطلاعات در کنار آن قرار دارد) ...پس از کلیک بر روی لینک ایمیل شده، به وب سایت بلاگ اسکار هدایت ... را یادداشت کنید زیرا برای بروز رسانی و نوشتن مطلب جدید در وبلاگ خود با ...
http://film1dastan.blogsky.com

کتاب اردو با کیفیت بالا و کاملا خوانا در زمینه انواع کنز دعا و طلسم به زبان اردو که توسط دایال سنگها نوشته شده است که از جمله افراد سرشناس در زمینه علوم غریبه قرن حاضر است امیدواریم این کتاب برای شما سودمند باشد و از آن در زمینه تحقیق و آشنایی و اهداف خیر استفاده کنید
ادامه مطلب
 فدراسیون والیبال لهستان، میهاو #کوبیاک، کاپیتان تیم ملی این کشور را به خاطر مصاحبه‌ای که در آن کلمات زشت و رکیکی را در مورد ملت ایران مورد استفاده قرار داده بود، مقصر تشخیص داد و جریمه کرد.بر این اساس، کاپیتان تیم ملی لهستان به تشخیص کمیته انضباطی فدراسیون این کشور  از 6 جلسه همراهی تیمش محروم شد. کوبیاک 7 روز فرصت دارد تا به این حکم اعتراض کند.  
محرومیت 6 جلسه‌ای کوبیاک در حالی برای این بازیکن در نظر گرفته شد که او از یک ماه گذشته اعلام کر
بیوگرافی جدید بیلی آیلیش
در این قسمت از بخش بیوگرافی قصد داریم برای شما دوستان عزیز سایت ول اف جدید بیوگرافی بیلی آیلیش در سال 2020 رو قرار بدهیم امید وارم لذت ببرید
بیوگرافی بیلی آیلیش که که اسم کامل ان بیلی آیلیش پایرت ببرد اوکانل متولد 18 دسامبر سال 2001 هست او در هایلند لوس انجلش به دنیا اومده است و خواننده امریکایی هست ینی در سال 2020 او 19 ساله شده است و این همه محبوبیت در 19 سال واقعا جای تعجب دارد بیلی ایلیش تا به الان دارای 62 میلیون فالور
کاشت مژه در شیراز
این روزها کاشت مژه در شیراز یکی از خدمات پردرخواست و دوست داشتنی در بین افراد شده است. در برخی مواقع داشتن مژه ها پر پشت و زیبا تنها به کمک کاشت مژه امکان پذیر است. کاشت مژه در شیراز توسط آرایشگاه های به نام و سرشناس در حال ارائه شدن است. کاشت مژه در شیراز باید توسط فرد متخصص انجام شود.
شوک آنلاین: بازیگر فیلم نامزد اسکار «تانا» که در سینمای کشور وانواتوا با لقب براد پیت شناخته می‌شد، در آخرین سال‌های زندگی خود به دلیل گسترش عفونت در پا از دنیا رفت.
گاردین اعلام کرد، مونگائو دین نخستین بار چهار سال پیش مقابل دوربین مارتین باتلر و بنتلی دین رفت و یکی از دو نقش اصلی «تانا» را ایفا کرد. فیلم در هفتاد و دومین جشنواره ونیز جایزه فیلم برگزیده تماشاگران را به دست آورد و به نمایندگی از سینمای استرالیا به آکادمی اسکار معرفی شد. «ت
سال‌ها پیش، از یک مربی سرشناس پرسیدند که چرا پسرت را گذاشتی نوک حمله؟ جواب داد: «تیم، تیم خودم است، دلم بخواهد، عمه‌ام را هم می‌گذارم فوروارد.» این قصه دامنه‌دار شکل برخورد حکومت‌ها با رسانه‌هاست که نمونه اخیرش را در بازی کاغذ روزنامه‌ها می‌توانیم ببینیم.
از همان زمانی که محمدشاه قاجار به میرزاصالح شیرازی دستور می‌دهد «برای تربیت رعیت» کاغذ اخبار را منتشر کند تا به امروز همیشه این حکومت‌ها و دولت‌ها بوده‌اند که رسانه‌ را تیول خود
The Dam Keeper 2014 1080p BluRay,انیمیشن دام کیپر 2014,انیمیشن نامزد اسکار,انیمیشن نگهبان سد The Dam Keeper 2014,دانلود انیمیشن The Dam Keeper 2014,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن کوتاه سدنگدار ۲۰۱۴,دانلود دوبله فارسی The Dam Keeper 2014,دانلود رایگان انیمیشن The Dam Keeper 2014,دانلود فیلم The Dam Keeper 2014,زیرنویس فارسی The Dam Keeper 2014,نگهبان سد,
ادامه مطلب
بسم الله

تخریبی که در این دو قسمت در سریال ستایش نسبت به روحانیت و مسجد شد شاید به این راحتی‌ها از وهابی‌ها هم برنیاید!روحانی‌ای که اظهارات ناشی از سوءظن و پر از تهمت زنی «محجبه و مسجدی» نسبت به پسرش و زنی پاکدامن را می‌شنود؛ به جای بازداشتن او، خودش هم گرفتار سوءظن می‌شود؛ بدون هیچ شأن قضایی به تجسس می‌پردازد؛ سوءظنش را هم در مورد مرد و هم زن به زبان می‌آورد و تکذیب متهم را هم قبول نمی‌کند! و این فردی که در یکی دو قسمت، این قدر گناه کبی

با اینکه درست مثل کتاب نبود ولی انگار کتاب رو یه بار برای مرور ورق زدم و با اینکه بازیگر اوه، اوه ی ذهنِ من نبود اما باهاش ارتباط برقرار کردم و دوستش داشتم. فقط کاش بازیگر نقش سونیا یکی دیگه بود!
شنیدن یهویی کلمات فارسی میون دیالوگ های سوئدی هم خیلی جالب بود فقط یه خرده مصنوعی به نظر می رسید و اینکه فلش بک ها خیلی خوب بود چون عموما من چندان باهاشون ارتباط نمی گیرم ولی تو این فیلم حس خوبی داشت و می دونید اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبا
https://t.me/VermiSayehGostaran
25 آذر 1398
جلسه رسیدگی به اتهامات سه نفر از متهمان پرونده ورمی‌کمپوست در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسینی حشمتیان برگزار شد. وی در ابتدای جلسه ضمن اعلام رسمیت جلسه و تفهیم مواد ۱۹۳ و ۱۹۴ قانون آیین دادرسی کیفری از حاضرین در جلسه خواست تا مراقب اظهارات خود باشند. در ادامه، نماینده دادستان ضمن قرارگیری در جایگاه گفت: بر اساس کیفرخواست صادره، متهمان به مشارکت در کلاهبرداری شبکه‌ای اقدام کرده‌اند که با
۱- عید سعید و "وحدت آفرین" غدیر خم بر همه مسلمانان مبارک باد.

۲- اخیراً در فضای غبارآلود رسانه ها، نامه ای منسب به آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس پیشین قوّه قضائیّه و رئیس فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شد که در اعتراض به دستگیری یکی از مقامات نسبتاً بالای سابق آن قوّه، خطاب به رهبری، تهدید به خروج از کشور و اقامت در نجف اشرف کرده است. این نامه از طرف آقای صادق لاریجانی تکذیب شد، ولی در راستای شایعه مذکور، آیت الله یزدی رئیس اسبق قوّه قضا
دانلود فیلم The Danish Girl 2015  برنده اسکار نقش مکمل زن با لینک مستقیم
ژانر: درام ، زندگی نامه
محصول کشور : آمریکا
کیفیت: 720p BRip و 1080p و 720p_x265
سال تولید: 2015
خلاصه داستان: ماجراهای واقعی زندگی دو هنرمند به نام‌های «لیلی البه» و «گردا وگنر» الهام گرفته شده است.
ادامه مطلب
محمدرضا گلزار این روزها که کشورمان درگیر کرونا است، در خارج از ایران به سر می‌برد.
سینما ایده‌آل در یادداشتی به این موضوع انتقاد کرده است. در این نوشته آمده است:
آقای گلزار تشریف نمی‌آورید ایران؟!
فهرست بازیگران و سینماگرانی که همزمان با روزهای سخت مردم ایران و مبارزه با کرونا سراغ تفریحات سالم در خارج کشور رفته‌اند در حال افزایش است.
بعد از دو بازیگر سرشناس، چند کارگردان و یک تهیه کننده حالا رضا گلزار هم این روزها در دبی همدردی‌اش را با
خب دوستان قصد داریم در این پست بریم سراغ یک فیلم. اونم موسیقی فیلم دانکرک, فیلمی که در سال ۲۰۱۷ توانست نامزد دریافت ۵ جایزه اسکار شود که توانست سه تای آنها را از آن خود کند. کارگردانی و نویسندگی و تهیه کنندگی این فیلم را کریستوفر نولان (Christopher Nolan) انجام داده و یار همیشگی او هانس زیمر (Hans Zimmer) آلبوم موسیقی زیبای آن را خلق کرده است. در ادامه راتن تمیتوز شما را به مطالعه نقد اختصاصی موسیقی این فیلم و دانلود موسیقی فیلم دعوت می کند.
ادامه مطلب
1080p,720p,BluRay,The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore 2011,برنده اسکار,بلوری,داستان انیمیشن موریس 2011,دانلود انیمیشن کوتاه,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون جدید,دانلود مستقیم The Fantastic Flying Books of Mr Morris Lessmore,دوبله فارسی,زبان اصلی,
ادامه مطلب
  کمیته استیناف فدراسیون فوتبال به اظهارات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر واکنش نشان داد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته استیناف در خصوص اظهارات مورخ ۹۸/۹/۱۱ مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر، به منظور تنویر افکار عمومی، مطالبی را به شرح زیر به اعلام کرد:
۱ ) از زمان آغاز فعالیت برنامه فوتبال برتر، صرفاً یک مورد تماس تلفنی با ریاست کمیته
دوباره نوشتمش، از اول اول، با تاریخ و جزئیات مکالمات. استادم گفتند که بنویس من امضا می کنم و اضافه کردند که نمیدونند تقصیر با چه کسیه? گفتم من دنبال مقصر کردن خانم نون نیستم. خدا وکیلی خیلی کمک کرد و اون روزی که دربه در و آشفته رفتم دانشکده و گفتم که دیگه این جا هم نمی نویسم از حال و روز جسمیم، اونجا نشست و به حرفهام گوش داد و هر بار مهربون من و دل داری داد. حرفهایی که به مامانم نزده بودم و بهش گفتم و گفت که نگران نباشم و باید محکم تر از این حرفها

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها